Thteknoloji, Aukey Türkiye Resmi Distribütörü’dür. Sadece Thteknoloji’ten alınan Aukey ürünleri 24 ay garanti kapsamındadır. İade ya da değişim taleplerinde, kutu, kutu içeriği ve fatura ibraz edilmelidir.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Siparişiniz kargoya verilmeden 7/24 destek bölümünden veya telefonla ulaşarak siparişinizi iptal edebilirsiniz. Ücret iadesi en kısa sürede yapılır.

Satın aldığım ürünü iade edebilir miyim?

Ürününüzü 7 gün içerisinde paketine zarar vermeden ve nedeni belirtilerek faturasıyla birlikte iade edebilirsiniz. Paketine zarar verilmiş, kullanılmış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez. İade işlemlerinizi başlatmak için sitemizin bize ulaşın sayfasındaki form aracılığıyla destek talebi oluşturun, talebiniz gün içerisinde yanıtlanacak ve iade işleminiz başlatılacaktır.

Ürünün tarafımızca kusursuz şekilde ulaştırılması sonucu yapılan iadelerde, sadece ürün bedelinin iadesi yapılır, kargo masrafı kullanıcıya yansıtılır. Ürün iadelerini Sürat Kargo ile yapmanız gerekmektedir.

Ücret iadesi kaç günde yapılır?

Siparişinizi iade etmeniz durumunda ücret iadeniz ürün elimize ulaştıktan sonra 1 hafta içerisinde yapılır . Kredi kartı ekstrenizde iade tutarının görüntülenmesi bankaya bağlı olarak 3-7 günü bulabilir. Havale/eft veya kapıda ödemeyi tercih ederek aldığınız ürünlerin ücret iadesini yapabilmemiz için, bize ulaşın sayfasında 7/24 destek formu aracılığıyla hesap bilgilerinizi bize göndermeniz gerekmektedir.

Kargo hasarlı geldi, ne yapmalıyım?

Kargo görevlisi yanınızda ise tutanak tutturmanız ve ürünü geri göndermeniz gerekmektedir . Sonrasında sitemizin bize ulaşın sayfasından şikayet kaydı oluşturmanız, işlemlerinizi hızlandırarak takibini kolaylaştıracaktır. Kargo görevlisi yanınızda değilse, ürünü teslim aldığınız gün içerisinde sitemizde bize ulaşın kısmında bulunan 7/24 destek bağlantısından şikayet kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

Değişim

Ürünün kusurlu çıkması durumunda 7 gün içerisinde , 7/24 destek bölümünden kayıt oluşturmanız gerekmektedir. Sonrasında Sürat Kargo ile karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Kusurlu ürünün değişimi yapılarak en kısa sürede tarafınıza ulaştırılır.